REZERWACJA DLA GRUP

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat pobytu w naszym Ośrodku lub złożyć rezerwację wstępną, prosimy o uzupełnienie formularza poniżej. Pracownicy recepcji skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Prosimy o uzupełnienie wszystkich wymaganych informacji.

Do zobaczenia!!!  Rodzja pokoju:


  Wielkość grupy:
  Informujemy, że działamy zgodnie z RODO w związku z tym:
  Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień, umów, rezerwacji oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.
  Administratorem danych jest Seamed sp. z o.o., NIP: 5252571644, adres do korespondencji: 78-100 Kołobrzeg ul. Sułkowskiego 6. Aby skontaktować się z nami, w sprawach ochrony danych wyślij wiadomość na e-mail: iod@owproton.pl lub zadzwoń pod numer tel. +48 94 352 33 77.
  Odbiorcami danych osobowych są podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty wspierające wykonanie Umowy takie jak obsługa techniczna, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, podatkową i rachunkową oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
  Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 10-stu lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, umowy) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe), dane zbierane w celach marketingowych do chwili wycofania zgody.
  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.